Ara:
Av. Kürşad ACAR
Av. Kürşad ACAR

İstanbul Maltepe Üniversitesi %30 İngilizce Hukuk Fakültesi mezunu ve halihazırda avukatlık mesleğini icra eden Av. Kürşad Acar; İstanbul merkezli olarak şirketlere, kurum/kuruluş ve kişilere ulusal düzeyde avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmeti vermektedir.
Av. Kürşad Acar, meslek yaşantısında; liyakat, uzmanlaşma, tecrübe ve gelişime açık olma prensiplerini ilke edinmiştir. Müvekkillerine sunduğu her hizmette, bu ilke ve prensipler doğrultusunda hareket etmektedir.

Yabancı dil: İngilizce


Av. Okan GENCEL
Av. Okan GENCEL

İstanbul Maltepe Üniversitesi %30 İngilizce Hukuk Fakültesi mezunu ve halihazırda avukatlık mesleğini icra eden Av. Okan Gencel; İstanbul merkezli olarak şirketlere, kurum/kuruluş ve kişilere ulusal düzeyde avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmeti vermektedir.
Av. Okan Gencel, müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu her türlü danışmanlık ve uyuşmazlık çözümü için ülke genelinde lokasyon fark etmeksizin hizmet vermekte ve sonuç odaklı çalışma yöntemiyle hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktadır.

Yabancı dil: İngilizce


Kaliteli Sonuçlar

Müvekkillerimizin imza attığı inovasyonlardan değerli varlıklar oluşturmayı hedefliyoruz. Her gün ticari şirketlere ve şahıslara yönelik üst düzey hukuk hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Her şekilde desteğinize hazırız.

Deneyim

Acar&Gencel bünyesindeki avukatlar olarak, her bir müvekkilimizin beklentilerini aşmaya çalışıyoruz. İşletmelerin ve şahısların haklarını ararken harcadıkları zaman, para ve kaynakları korumalarına yardımcı olma konusunda üst düzey deneyime sahibiz.

Görsel açıklaması